מערכת VRF

מערכות VRF בתעשייה יתרונות עיקריים

מזגן VRF הוא אחד המזגנים הכי טובים שיש כיום. אמנם הוא מעט יקר ביחס למזגנים אחרים אך הוא חוסך לכם כסף רב בטווח הארוך. זה הזמן להבין מה היתרונות של המזגן הזה וכך תבינו מדוע הוא הפך להיות המזגן הכי פופולרי לקנייה בשנים האחרונות.

מערכת חסכונית במיוחד

יש למערכת VRF בתעשייה יתרונות רבים אך ללא ספק יש יתרון אחד שבולט מעל כולם, וזה יתרון המחיר. אנו לא מתכוונים למחיר של המזגן עצמו הרי המערכת הזו נחשבת ליקרה יחסית, אלא להוצאה האמיתית של מערכת מיזוג אוויר וזו ההוצאה השוטפת. ההוצאה של מערכת מיזוג האוויר יכולה להגיע לאלפי שקלים בחודש כאשר מדובר במגזר התעשייתי או העסקי, ואפילו בבית פרטי או בדירה קטנה יחסית ההוצאה יכולה להגיע למאות שקלים בחודש. מזגן VRF אמנם יקר יחסית אך ההפעלה שלו זולה מאוד וזאת הודות לטכנולוגיית האינוורטר שבעזרתה הוא פועל.

מיזוג שלא עושה רעש

מערכת מיזוג האוויר VRF אינה יקרה בטווח הארוך והיא תחזיר את ההשקעה שלכם במזגן יחסית יקר תוך כמה שנים ספורות. עם זאת, זה לא היתרון היחיד של מערכת VRF. מערכת מיזוג אוויר זו יכולה להיות המערכת הכי טובה שיש גם כיוון שהיא לא יוצרת רע רב כמו מערכות מיזוג אוויר אחרות יש מערכות מיזוג רועשות מאוד עד כדי כך שאי אפשר לישון עמן. יחד עם זאת, יש עסקים ומפעלים שלא יוכלו לסבול רעש רב מכיוון שהוא יכול לפגוע בעובדים שלהם ואפילו לסבך אותם עם נזקים רפואיים, ובמגזר העסקי ברור שהלקוחות יברחו ממקום רועש.

אווירה נעימה בכל הבית

האוויר שהמערכת יוצרת בכל רחבי הבית תהיה נעימה יותר מכל מזגן אחר. למה זה כך? בעיקר בגלל שאין קפיצת טמפרטורות. קפיצת טמפרטורות היא מצב שבו הטמפ' במקום מסוים בחלל תהיה גבוהה יותר ממקום אחר בו. למה זה כך? בעיקר בגלל שהבית יכול להיות גבוה או פשוט מחולק בצורה מסוימת. האווירה בבית יכולה להיות נעימה יותר עם מערכת VRF שתדאג שהאוויר הקר יתפזר באופן שווה בכל המקומות. האוויר הנעימה יכולה להיות גם בבתים גבוהים במיוחד ואפילו בבתים שבהם יש שתי קומות, בעיקר אם הן פתוחות.